AC-DC Adapter Replacement for Qili Model QL-09009-B2401500H QL-09005-B2401500H QL09009B2401500H QL09005B2401500H Lead Acid Battery 24VDC 1.5A 1500mA Power Supply Cord Cable
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
  • Brand New, High Quality Replacement AC Wall Power Charger Adapter
  • Input: AC 100-240V 50/61Hz Auto (Worldwide AC Input)
  • Over Voltage Protection, Over Heat Protection
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Brand onerbl
Color Black
Wattage 36 watts
Amperage 1.5 Amps
Portable Yes
Power Plug Type A - 2 pin (North American)
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer Shenzhen Waweis Technology Co., Ltd
Power Source Corded Electric
BuiltIn Media 1 x Power Adapter, 2 x Cables
Input Voltage 110 Volts (AC)
Connector Type Barrel Connector
Current Rating 1.5 Amps
Output Current 1.5 Amps
Output Voltage 24 Volts (DC)
Number of Items 1
Compatible Devices Qili Model QL-09009-B2401500H QL-09005-B2401500H QL09009B2401500H QL09005B2401500H Lead Acid Battery 24VDC 1.5A 1500mA
Additional Features Short Circuit Protection
Compatible Phone Models Qili Model QL-09009-B2401500H QL-09005-B2401500H QL09009B2401500H QL09005B2401500H Lead Acid Battery 24VDC 1.5A 1500mA